Blog

We zijn weer van start!

Gelukkig zijn we met al onze leden gespaard gebleven van de Corona en hebben we onze activiteiten weer voort kunnen zetten op de woensdagavond in het Vlechtwerk in Werkendam.

Na dik ander half jaar niet met elkaar gezongen te hebben zijn we vorige maand September weer van start gegaan met onze repetitie avonden die wekelijks op woensdag avond gehouden worden om 20:00 uur. Dat wij weer met onze 38 leden en onze muzikanten mogen repeteren is natuurlijk weer geweldig en zijn we ook dankbaar voor maar we moeten en blijven natuurlijk uitkijken in deze moeilijke tijden. We doen er ook alles aan om alles in goede banen te leiden zodat onze avonden een succes worden. Wij repeteren elke woensdagavond in het Vlechtwerk de aanvang is om 20.00 uur. Dus mocht u zin hebben om ons koor te komen versterken en van onze gezellige avonden wilt genieten dan bent u van harte welkom. Ook zijn wij op zoek naar nog een accordeonist(e) die ons muzikaal bij zou willen staan.